از سنگ مرمر کجا استفاده کنیم؟

سنگ مرمر ماده ای زیبا و طبیعی است که سالهاست مورد علاقه و استفاده قرار می گیرد. سنگ مرمر یک سنگ دگرگونی است که وقتی سنگ آهک تحت حرارت شدید و فشار شدید قرار می گیرد ، تشکیل می شود. سنگ مرمر از لحاظ ظاهری و رنگی متنوع است و از غارها و معادن استخراج می شود. سنگ مرمر برای انسان ها شناخته شده و هزاران سال است که وجود دارد و آثار مرمر از جوامع دیرینه هر روز کشف می شود. امروزه به احتمال زیاد می توانید سنگ مرمر را در ساختمان و ساختمان استفاده کنید. سنگ مرمر با دوام و جذاب می تواند در برابر عناصر مقاومت کند و با حفظ ظاهر خود از آنها زنده بماند.

  • کف خانه

سنگ مرمر معمولاً برای کف سازی استفاده می شود. این هزاران سال یک روند علامت تجاری ثروتمندان در اروپا و آمریکا بوده است. کف مرمر می تواند زیبایی خاصی در مناطق مختلف خانه ایجاد کند ، و حتی در مکان های پذیرایی کسب و کار ظاهر شود. نمادین ترین سنگ مرمر سفید با رگه های خاکستری یا سیاه است که به طور تصادفی از سنگ رد می شود.

  • پله ها

آیا به چیزی لوکس تر از پله های مرمر فکر می کنید؟ با حرکت از میان عمارت خود در لبه ساحل ، از پله های فوق العاده زیبا برای تماشای اقیانوس بالا می روید چیزی است که بسیاری به آن حسادت می کنند. با وجود تمام آسیب هایی که پله های معمولی متحمل می شوند ، پله های مرمر در واقع می توانند یک راه حل عملی باشند: چوب یا فرش به سرعت فرسودگی ، سن و سال را نشان می دهد و می تواند از نگهداری بالایی برخوردار باشد. سنگ مرمر با زیبایی و قدرت خود را نشان می دهد. پله ها و کف های مرمر می توانند زمان تمیز کردن شما را نیز کاهش دهند.

  • دیوارها

دیوارهای مرمر چیزی است که توسط پادشاهان و اشراف در اروپا و برخی از مناطق آسیا مورد احترام است. به یک باره یک دیوار ساده و یک شاهکار ، دیوارهای مرمر ممکن است با شکوه طبیعی و بدون وقفه از صفحات سنگ مرمر باشند ، یا به مربع های آشنایی که برای کف بریده شده شکسته شوند. دیوارهای مرمر در خانه های دارای کودک حساس به مداد رنگی هستند ، اما خود سنگ مرمر یک راه حل با نگهداری کم برای یک محیط خوب در خانه است.

  • پیشخوان

پیشخوان های سنگ مرمر ، مانند شمارنده های گرانیت ، در حال افزایش محبوبیت هستند. شمارنده های مرمر می توانند هم گرما و علامت های چاقو را از خود نشان دهند و هم به اضافه عملی برای کسانی که عاشق آشپزی هستند ، بدون اینکه سریع آسیب ببیند.

  • سینک و دستشویی 

غرق مرمر همه چیز در مورد سرگرمی است. این باعث می شود که کاربر بتواند دستهای خود را در یک ظرفشویی مرمری بشوید ، باعث لذت کاربر می شود. در انتهای عملی ، سنگ مرمر به راحتی در زیر آب فرسایش نمی کند و به همین دلیل مواد خوبی برای آشپزخانه و حمام ایجاد می کند.

  • فواره ها

یکی دیگر از وسایل جالب ، اما مجلل که به علامت تجاری ثروتمندان تبدیل شده ، چشمه مرمر است. سنگ مرمر ، به راحتی با آب فرسایش نمی یابد و اغلب مجسمه های مرمر روزهای گذشته را تقلید می کند. چشمه های مرمری می توانند لوازم زیبایی به باغ منزل شما ، یا حتی یک مورد کوچک در حمام شما برای دوز آرامش در صبح باشند.

  • ستون ها

هیچ چیز مانند ستون های مرمر به عمارت سبز باستان خوشایند نیست. بسیاری از افراد با خانه های مضمون آنچه را که در گذشته نمادی برای خانه های متمول به حساب می آمد ، نادیده می گیرند ، اما با این وجود افزودن ستون به ورودی و اتاق های جلوی خانه شما ارزش مدی دارد. تعجب خانواده و دوستان خود با ستون های مرمر زیبا حرکتی است که دارای امتیاز و سبک است.

فهرست